Установка терморегуляторів та «Теплої підлоги»

Тепла підлога у квартирі чи приватному будинку – це дуже правильне рішення, господарі назавжди забудуть, що таке холод. Але важливо розуміти, що встановлення системи непросте, потребує професійних навичок. Саме тому варто звернутися до спеціалістів. Наша компанія вже понад 10 років пропонує різні електромонтажні послуги, включаючи встановлення терморегуляторів та теплої підлоги.
  • нагрівальні елементи встановлюються в стяжку;
  • встановлення над стяжкою;
  • розміщення під покриттям;
З особливостями цих методів замовника знайомлять перед початком робіт. Вибір залежить від того, наскільки капітальним буде ремонт в цілому, і який тип покриття віддає перевагу клієнту. Наша компанія забезпечує всі необхідні матеріали. Клієнт лише означає фронт робіт і насолоджується результатом. Фахівці розробляють індивідуальний план та схему по кожному приміщенню, не допускають утворення повітряних кишень. Ми гарантуємо якісний монтаж теплої підлоги, Київ — не єдине місто, де можна скористатися послугами компанії, фахівці виїжджають на замовлення по області.

Установка електричної теплої підлоги: швидко і недорого

Професійне встановлення електричних теплих підлог не потребує багато часу. Для замовлення послуги можна звернутися на сайт та зробити заявку. Потім представник компанії домовляється про особисту зустріч, оглядає об'єкт, замірює. На цьому етапі клієнт знайомиться з усіма нюансами робіт, що визначається зі способом. Потім готується кошторис, підписується договір і фахівці приступають до роботи. Терміни виконання залежать від площі та типу системи. Встановлення електричної теплої підлоги, ціна на яку також залежить від масштабів робіт, проводиться кілька днів. Повну вартість можна дізнатись на сайті у прайс-листі або від консультанта. Також на сторінці представлені фотозвіти вже зданих об'єктів та відгуки клієнтів. Замовник може переглянути та переконатися, що компанія виконує роботу чисто, якісно та у встановлений договором термін.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!