Встановлення та монтаж світлодіодної стрічки

LED стрічка – це популярна, ефективна опція для підсвічування та освітлення приміщень. Підключення джерела в декоративному або основному застосуванні швидко, якісно та безпечно проведе майстер встановлення світлодіодної стрічки від нашої компанії. Професійний монтаж СДЛ (світлодіодна стрічка) передбачає виконання будь-якого за складністю дизайну у відкритих, закритих приміщеннях і навіть під водою.

Види світлодіодних стрічок, їх характеристики та сфери застосування

Світлодіодна стрічка є гнучкою модульною електронною платою з елементами управління (резисторами) і світлодіодами. Для проведення монтажу та підключення світлодіодні стрічки умовно ділять на ряд груп, виходячи з області їх застосування та характеристик.

Збагатити освітлення будинку додатковим джерелом найкраще зможуть досвідчені фахівці. При самостійній установці світлодіодної стрічки велика ймовірність прорахунків та грубих помилок. Майстри зі встановлення led стрічок добре знайомі з широким функціоналом виробів.

За статистикою, у більшості випадків причиною некоректної роботи освітлювального елемента або виходу його з ладу є неправильний монтаж та підключення світлодіодної стрічки.

Досвідчені майстри зі встановлення світлодіодних стрічок дають низку рекомендацій для тих, хто вирішив спробувати свої сили у самостійній установці СДС.

Переваги монтажу та підключення світлодіодних стрічок з нашою компанією

Явна перевага стрічок – широкий асортиментний ряд та діапазон вартості самих виробів. Для тих, хто вирішив замовити у нашій компанії монтаж led стрічки, ціна послуг залежатиме від ряду факторів.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!