Встановлення та монтаж світильників

Професійне встановлення світильників – запорука комфорту у вашому будинку

Найпопулярнішим видом освітлювального обладнання протягом багатьох років вважається люстра. Цей прилад має значні переваги, а в магазинах пропонується величезний вибір різних моделей. Вони відрізняються конструкційними та технічними характеристиками, матеріалом виготовлення, дизайном тощо.

Основні фактори, які потрібно враховувати при підключенні світильників для стель

Щоб люстра служила «вірою та правдою» після покупки, слід враховувати головні критерії, згідно з якими установка світильників на стелю буде оптимальною, а саме:
  • модель - люстри можуть бути стельовими чи підвісними;
  • розмір – основний світильник повинен відповідати простору кімнати;
  • матеріал виготовлення - корпус та абажур освітлювальних приладів може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів.
Як підвісні, так і стельові конструкції люстр мають свої плюси. Вироби, прикріплені на трос або ланцюжок до стінки, можуть виглядати вигідно та шикарно. Але підключення світильників стель таких моделей підійде для кімнат з досить високими стелями. Під самою люстрою має залишатися не менше двох метрів до покриття для підлоги. Стельові варіанти можна назвати більш практичними та універсальними, оскільки вони відмінно підходять практично для будь-якого приміщення. Не вибирайте великих за розмірами люстр. Дуже часто такі вироби просто перевантажують інтер'єр. Однак надто маленькі варіанти точкових світильників після встановлення та підключення теж можуть бути недоречними, гублячись у кімнаті. Щоб точніше розрахувати, який розмір люстри підійде найкраще для того чи іншого приміщення, складіть довжину та ширину кімнати в метрах і помножте на 10. Кінцевий результат покаже найбільш вдалий діаметр виробу в сантиметрах.

Встановлення точкових світильників у Києві

Правильно підібране освітлення та встановлення точкових світильників у Києві не тільки дозволить рівномірно розподілити світловий потік у приміщеннях, але й створить атмосферу тепла та затишку. Якщо вам необхідний монтаж світильників за ціною, яка зможе вас задовольнити, зверніться до фахівців нашої компанії.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!