Встановлення ліхтарів вуличного освітлення

Коли йдеться про безпеку на нічній вулиці міста, насамперед згадують про освітлення. Зробити його якісно та швидко може наша компанія. Вже понад 10 років спеціалісти на професійному рівні надають електромонтажні роботи всіх типів складності. Встановлення ліхтарів вуличного освітлення – непросте завдання, яке передбачає роботу на висоті. Наша фірма процвітає в цьому напрямі, фото вже зданих об'єктів можна переглянути на сайті та переконатися як надання послуг.

Монтаж ліхтарів вуличного освітлення: особливості робіт

Залежно від масштабів проекту, монтаж ліхтарів вуличного освітлення буває двох типів: промисловий та приватних будинків. Наша компанія працює з фізичними та юридичними особами, тому буде корисною в обох випадках. У процесі враховуємо технічні правила безпеки, використовуємо лише якісні матеріали.

Установка вуличного освітлення має низку особливостей:

  • джерела світла мають бути потужними;
  • матеріали пристосовані для експлуатації у різних атмосферних умовах;
  • висота розміщення ліхтарів залежить від умов замовлення;
  • додатково використовуються металоконструкції;
  • від типу живлення залежить спосіб підключення ліхтарів.

Також звертається увага на опори, здебільшого використовується метал, але є й альтернативні варіанти: дерево, пластик, бетон. Все залежить від типу об'єкта та бажання клієнта. Головна умова для безпечного монтажу ліхтарів вуличного освітлення – висока якість кабелю та герметичність його прокладання.

Установка ліхтарів вуличного освітлення у такий спосіб гарантує безпеку та довговічність. Вулиця чудово освітлена, ліхтарі яскраво горять, незалежно від погоди. Головне – довіритися професіоналам та насолоджуватися результатом.

Установка вуличного освітлення ціна в Києві

Наша компанія надає електромонтажні роботи у столиці та Київській області. Вже понад 100 об'єктів здано в експлуатацію, а це означає, що на нашому рахунку понад 100 задоволених клієнтів. Вартість прописана в прайс-листі, вона залежить від масштабів та типу робіт. Встановлення вуличного освітлення, ціну на яку можна дізнатися на сайті, проводиться у найкоротші терміни та з виконанням усіх умов. Повну вартість клієнт може дізнатися на етапі складання кошторису.

Швидкий та якісний монтаж вуличного освітлення – це до нас

Десятирічний досвід роботи доводить надійність та популярність нашої фірми. За ці роки ми розширили спектр послуг та займаємось усіма видами електромонтажних робіт. Одним із пріоритетних напрямків роботи є підключення світильників зовнішнього освіження, Київ та область входять у територію нашого обслуговування.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!