Ресторани та кафе

Професійне освітлення ресторанів та кафе – ми робимо заклад незабутнім

Якість освітлення у ресторані чи кафе впливає на загальну атмосферу. Саме тому дуже важливо вибирати професіоналів для проектування та монтажу електричних систем у закладі. Наша компанія надає повний комплекс електромонтажних послуг за доступними цінами у Києві та Київській області.

Проектування освітлення кафе та ресторанів під ключ

Проектування освітлення кафе та ресторанів під ключ має низку переваг. По-перше, клієнту не потрібно переживати за матеріали, цим займається компанія. Ми гарантуємо якість товарів, адже працюємо лише з перевіреними постачальниками. По-друге, спеціалісти здають об'єкт точно у термін, обумовлений у договорі. По-третє, замовник може контролювати процес електромонтажних робіт, вносити за необхідності редагування. Електромонтажні роботи у закладах громадського харчування мають низку особливостей. Це має бути красиво, стильно, але насамперед йдеться про безпеку.

Де замовити електромонтажні роботи до закладу

Коли йдеться про електрику, то краще довіритися професіоналам. Наша компанія надає письмову гарантію на надані послуги, тому клієнти можуть бути впевнені у надійності монтажу. Ми знаємо, як професійно спроектувати та виконати необхідний перелік послуг, і при цьому зробити ресторан чи кафе унікальним. Чому варто замовити електромонтажні роботи до закладу саме у нас? До переваг фірми належать такі факти:
  • спеціалісти надають повний перелік послуг у сфері, не потрібно шукати додаткових працівників;
  • висока якість матеріалів та виконання робіт;
  • 10 років на ринку електромонтажних послуг;
  • дотримання термінів та особливих умов;
  • можливість різних методів оплати (поетапно);
  • доступна ціна.
Найприємнішим моментом є адекватні ціни електромонтажних робіт для ресторанів та кафе. З повною вартістю можна ознайомитись на сайті: прайс-лист містить всю необхідну інформацію. Деякі послуги сплачуються за домовленістю. Кінцева вартість відома замовнику ще до початку робіт, тому неприємні сюрпризи виключені. Фірма дорожить своїм ім'ям та гарантує якісні послуги у зазначені терміни та за доступною ціною.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!