Монтаж вуличного освітлення

Монтаж зовнішнього освітлення – запорука безпеки та комфортного пересування у нічний час

Світло – одна з основних умов існування. З цієї причини висвітлення грає вирішальну роль у житті та роботі будь-якої людини. Вдало обрані освітлювальні прилади та їхнє правильне розташування роблять житлові будинки, квартири, офісні приміщення більш комфортними, а вулиці безпечними.

Нюанси монтажу вуличного освітлення

Вибір та купівля вуличного світильника або ліхтаря може здатися досить простим завданням. Навіть якщо з цим не виникне проблем, то все одно далі на вас чекає складна робота з монтажу зовнішнього освітлення, прокладання кабелів. Роботу необхідно проводити ретельно та акуратно, адже виправити зроблене буде дуже складно.

Професійний монтаж системи освітлення в Києві

Монтаж системи освітлення, виконаний фахівцями, забезпечить збереження архітектурного образу будівлі навіть у темний час доби, зробивши його ефектнішим. Установка вуличного освітлення часто застосовується для будівництва автомагістралей, доріг, нових житлових комплексів, розважальних центрів. Також варто розуміти, що установка зовнішнього освітлення включає не просто монтаж вуличних світильників.

Де замовити послуги з монтажу зовнішнього освітлення

Наша компанія може гарантувати, що монтаж вуличного освітлення за ціною, яка вас задовольнить, буде виконаний якісно і точно в термін. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію, сертифікати групи електробезпеки, а також пройшли спеціальне навчання для отримання відповідних груп допуску. Якщо вам необхідно встановити зовнішнє освітлення або виконати інші види електромонтажних робіт, наші фахівці зроблять це на найвищому рівні за доступною ціною.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!