Комутація та встановлення електричних щитів

Монтаж електричних щитів зробить життя комфортнішим

Складання електричного щита в житлових квартирах повинен проводити професіонал, який володіє спеціальними навичками та відповідним доступом до електричних мереж. Якщо ви викликали не електрика, а людину, яка має базові знання в галузі електротехніки, то, в принципі, підготовчі роботи для встановлення електричного щитка можна виконати своїми руками.

Розподільний електрощит та основні принципи його монтажу

Електричний розподільний щит являє собою спеціальний пристрій, який перерозподіляє електроенергію відразу до двох і більше споживачів. Складання та монтаж електричних щитів є обов'язковою умовою при проведенні електрики та її розведення у кожному сучасному будинку житлового чи нежитлового призначення.

Щоб здійснити монтаж розподільного електрощита, слід розуміти, наскільки пристрій відповідає таким критеріям, як:

  • грамотне планування та конструкція приладу;
  • дотримання захисту та розподілу електроенергії сучасними методами;
  • акуратне та якісне складання;
  • наявність прилеглих щільно один до одного комплектуючих апарату.

Якщо електрощит має всі перераховані показники, то він буде абсолютно безпечний для людини і зможе експлуатуватися без проблем протягом не менше десятка років. Але не менш важливо правильно провести монтаж розподільного електрощита на місці установки.

Якщо монтаж електричного щита здійснюється після того, як було прокладено всю проводку, всі лінії вже повинні бути враховані. Всі кабелі, підключені до блока щитка, відповідають за електроживлення одного або кількох електричних пристроїв, об'єднаних разом у розподільчій коробці. У старих будинках часто буває два комплекти: мережа розеток (по всіх кімнатах) та система освітлення.

Замовляємо монтаж електричного щита у Києві недорого

Експлуатація електроенергії у сучасній квартирі залежить від акуратності установки. А складання електрощита в самому приміщенні має здійснюватися за грамотно продуманою схемою, яку вам скласти можуть фахівці нашої компанії. Ми також пропонуємо професійний монтаж електричного щита за ціною, що повністю відповідає ринковій.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!