Електромонтажні роботи під ключ

Електромонтажні роботи під ключ: швидко, якісно та довговічно

Якісне виконання електромонтажних робіт – основа безпеки будь-якого об'єкту. Головне щоб цим займалися професіонали. Наша компанія надає повний комплекс робіт у цій сфері. Працюємо у Києві та області, скористатися послугами можуть фізичні та юридичні особи.

Що включають електромонтажні послуги

Кожен об'єкт стикається з перевіркою із боку органів охорони праці. Насамперед комісія перевіряє електробезпеку. Саме тому важливо дотримуватися всіх технічних правил під час встановлення та експлуатації систем та обладнання. Ідеальний варіант – довіритися професіоналам. Електромонтажні послуги включають широкий спектр робіт.

Як замовити електромонтажні роботи

Знайти відмінних фахівців, які вже тривалий час працюють у цій сфері, нескладно. У компанії працює 32 майстри, що спеціалізуються на даних видах послуг. Замовити електромонтажні роботи легко: зайти на сайт та подати заявку. Потім із клієнтом зв'язуються в онлайн-режимі або телефоном. Процес співпраці передбачає кілька етапів.
  1. Заповнення форми на сайті
  2. Особиста зустріч та огляд об'єкта
  3. Підготовка кошторису
  4. Підписання договору та внесення передоплати
  5. Виконання робіт
  6. Здача об'єкта
Фахівці навчені працювати з новітніми установками, читають креслення та розбирають складні електричні схеми. Звернутися до компанії — це означає отримати повний набір необхідних електромонтажних послуг і бути впевненим у безпеці. На сайті можна переглянути зразки робіт, виконаних фахівцями компанії та переконатися в їхньому професіоналізмі.

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Заповнюєте форму

1

Зустрічаємось та оцінюємо

Зустріч, оцінка етапів робіт

2

Виставляємо кошторис

Підбір матеріалів, кошторис

3

Договір та передоплата

Складаємо договір та беремо передоплату

4

Виконуємо роботу

Постачання матеріалів та виконання робіт

5

Завершуємо роботу

Здача робіт, розрахунок

6

ПРАЙС ЛИСТ

НАШІ ЦІНИ — ЦЕ ВІДМІННА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВАС!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!